Cilt Bakımı,

Dermalogica Barrier Repair

20:09 Unknown 5 Comments

Bu aralar cildim cok hassas sanirim biraz tahri$ oldu.. Bunun icin bu nemlendiriciyi kullaniyorum ve cok begeniyorum.. favori nemlendiricimden biri oldu kendileri.. Silikon gibi bir yapisi var.. kesinlikle yapi$ yapi$ hissi vermiyor ve cildime inanilmaz iyi geldi..  resimde gördügünüz gibi renksiz bir ürün :)


 
Ürün Açıklaması:
Silikon bazlı susuz formülü ile çevresel etkenlerden hassaslaşmış cildin rahatlamasını sağlar ve yenilenmesine yardımcı olur. Dermalogica’ya özel "anti-ozon kompleksi", çuha çiçeği ve organik silikonlar ile cildi oluşacak hasarlara karşı koruyacak doğal nem bariyerini kuvvetlendirir.

Benzer Yazılarım

5 yorum:

 1. Cilt bakım ürünlerinde Dermalogica'ya geçiş yapacağım galiba..Güneş lekesi problemim var, Dermalogica ürünlerini tavsiye ettiler ama bu ürünlerinden kullananlar oldu mu arkadaşlar veya ne tavsiye edersiniz?

  YanıtlaSil
 2. güneş lekesi için hangi ürününü tavsiye ettiler canım? eger devamlı gittigin bir eczane varsa testerını istersen verirler deneyip memnun kalırsan alırsın.. Benim sevdigim bir ürünü sen sevmeyebilirsin.. Cilt olayı biraz farklı makyaj ürünlerini tavsiye eder gibi tavsiye edemiyorsun.. ama ben genel olarak severim bu markayı..

  YanıtlaSil
 3. bide burdaki ba$lıkta arkadaşlarla kullandıgımız ürünlerini konu$uyoruz istersen bir göz at
  http://www.itsbeauty.com/forum/viewtopic.php?f=66&t=499

  YanıtlaSil
 4. inceliyorum hemen çok tşk. ederim...

  YanıtlaSil

Yorum bırakmak isterseniz;

Bu Blogda Ara