Online Alışveriş,

Cake Pop Açıldı

13:06 Unknown 7 Comments

Cake Pop Dünyasına Hoşgeldiniz!

Bir Cake Pop Hikayesi
Aslen Kimya mühendisi olan Figen Özer, 2005 yılında ItsBeauty.com'u kurar, o zamandan bu yana sitenin editörlüğünü yapmaktadır. 2009 yılında ikiz oğullarını doğurur ve işine home office devam eder.

Oğullarına kek, kurabiye yaparken ne kadar zevk aldığını fark eder ve değişik birşeyler denemek üzere araştırmaya başlar. Araştırmaları sonucu Cake Pop ile tanışır.

Chefs İstanbul çikolata kursu ve PastaMalzemeleri.com cupcake süsleme kursuna gider.

Amerikadan kitaplar gelir, malzemeler hazırlanır, denemeler yapılır ve yapılan cake poplar tanıdıklara tattırılır. Herkesin çok beğenmesi sonucu bunu herkesle paylaşmak üzere Haziran 2011'de sitesi CakePoppery.com'u açar. 

Evet İtsbeauty Adminimiz Figen yine güzel bir işe imzasını atmış :)  Yeni çıktığı bu yolda kendisine başarılar diliyorum  ve en kısa zamanda bu güzellikleri tatmak için sabırsızlanıyorum :P

Benzer Yazılarım

7 yorum:

 1. iyi güzel de fiyat yazmayan bir site nasıl olur? 12 adetten 500 adete kadar ısmarlayabiliyorsun ama ne kadara? 500 adette ne kadar 12 adette ne kadar? Bir de yeni ve tutundurma döneminin başında böyle hata yapılmaz.

  YanıtlaSil
 2. enfes gözüküyor,hayırlı olsun:)

  YanıtlaSil
 3. Cok güzel görünüyor yaa :-))

  YanıtlaSil
 4. Muhteşem gerçekten, kek pasta yapma hastası biri olarak hem çok imrendim hem de takdir ettim. Başarılarının devamını diliyoruz :))

  YanıtlaSil
 5. Very beatiful! çok beğendim, çok güzeller! güle güle kullanın.:)
  www.LensMarket.Com

  YanıtlaSil
 6. hayırlı olsun iyi çalışmalar

  YanıtlaSil
 7. http://www.lensomani.com/

  YanıtlaSil

Yorum bırakmak isterseniz;

Bu Blogda Ara