Beğendiğim Ürünler,

Sabahları Temiz Nefes için Dentiste Plus !

12:47 chunlibeauty 2 Comments

Hediye paketinin içinde gelen bu di$ macunun reklamlari sIk sIk kar$ima cikiyordu.. Denemem icin gönderilen bu ürünü 3 gecedir kullanıyorum.. Neymiş bu ürünün özellikleri bir bakalım sonrada ben kendimce yorumlayayım


Sabahları ÖPÜLESİ bir nefes ile uyanmaya ne dersiniz?
DENTISTE' içeriğindeki 14 doğal bileşen ile;

Ağızdaki kötü kokuyu hapsederek yok etmeyi,
Ferah bir nefes sağlamayı,
Daha sağlıklı diş etlerine kavuşmayı,
Diş minesine zarar vermeden plak oluşumunu engellemeyi destekliyor. 

 • Sabahları bazen aci bir tatla uyanırsınız ya iste oyle bir sorun kalmıyor.. Nefesim oyle nane gibi filan kokmuyor ama kötüde kokmuyor.. Kokusuz ama temiz bir nefesle uyanıyorsunuz diyebilirim..
 • Yogun bir kivama sahip oldugundan normal di$ macunlari gibi kolay çıkmıyor... Biraz guc gerektirdigi kesin..  O  yüzden ikinciye Tüpte olanı tercih edeceğim :)
 • Ağızda sanki yesillik cigniyormu$sunuz gibi bir tat veriyor.. Normal di$ macunlarının verdigi o fresh hava fazla yok ama daha organik birşeyle dişlerinizi  fırçalıyorrmuşsunuz gibi bir his veriyor..
 • Eczanelerde bulabilirsiniz..Kısacası Sabahları fresh taze bir nefesle uyanmak isteyen herkese tavsiye ederim.. Bence oldukça işe yarar bir ürün.. Ayrıca Google' da arama yaparsanız forumlarda vs kullanan herkesin memnun kaldığını göreceksiniz :) 


Benzer Yazılarım

2 yorum:

 1. İyi bir dişmacununa gerçekten ihtiyacım var, sabahları kahvaltı etmeyenler için özellikle daha etkili bir macun şart. Bu ürünü çok merak ettim tatlım bakacağım kesinlikle eczanelere :)


  http://gizliteras.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. @Giz :) umarim sende memnun kalirsin ben yakinlarima da hediye ettim oldukca memnun kaldilar :) alirsan yorumlarini beklerim

  YanıtlaSil

Yorum bırakmak isterseniz;

Bu Blogda Ara