Dudak Bakımı,

MAC COOK Tendertone Tread Gently Lip Balm Swatches

12:46 Unknown 4 CommentsMAC COOK koleksiyonuyla satışa çıkan Tendertone Tread Gently Lip Balm.. Yumuşak bir yapıya sahip, 12SPF güneş koruyucu özellikli, hafif ışıltılı bir balm.. Dudakları yumuşatması gayet güzel.. Kutusunu kokladığımda Tatlı&Muzlu bir kokusu oluğunu fark ettim.. Dudaklarıma sürdüğümde bu kokuyu yoğun olarak hissetmedim..  Uygulaması kolay.. (Kapağını açınca yüzük parmağıma ürünü alıp dudaklarıma sürüyorum)  Yapış yapış bir yapısı yok ve dudaklarımda  ağırlık yapmadı.. Benim gibi kuru dudaklara sahip, ruj sürünce pütür pütür görüntü oluşan dudaklar icin güzel bir ürün. 
Gramaj: 6 ML, Tendertone Lip Balm 37TL, 
  

Doğal dudak rengim;
Tread Gently Lip Balm gördüğünüz gibi sadece hafif bir parlaklık veriyor.. Zaten asıl amacı dudaklara bakım yapmak olduğu için renkten ziyade bu amaca hizmet edip etmediği önemli.. Ben daha yeni kullanmaya başladığım için dudaklarımda ki etkisine kesin bir yorum yapamasam da kullananların son derece memnun olduğunu biliyorum ve bu balmın dudaklarımı kurtaracağını ümid ediyorum..
MAC Cook koleksiyonunda ki diğer renklerle beraber ; Hot ‘n’ Saucy , Purring,  Tread Gently, Hush
PS: Bulunduğunuz şehirde MAC yoksa Tüm Türkiye’den 0216 217 17 90 no’lu telefonu  arayıp  istediğiniz ürünü kredi kartınızla alabilirsiniz

Benzer Yazılarım

4 yorum:

Yorum bırakmak isterseniz;

Bu Blogda Ara