Yeme-Gezme-Eğlence

Gittim ve Geldim :)

14:21 Unknown 10 Comments

Bir hafta süren kısa ayrılık sonucunda tekrar işime ve bloguma geri dönmüş bulunuyorum :) Tatil çantası, plaj çantası gibi uzun bir yazı için görselleri düzenlemekle geçecek ilk günümde bir kaç resimle size bir merhaba demek istedim :)

Bodrum Kalesi ve Marina;


93/94 ten beri müdavimi olduğumuz  mekan;
Tatilde sık kullandığım / beğendiğim malzemeler hakkında yorumlarım yakında blogda.. :)

Benzer Yazılarım

10 yorum:

 1. Ay Bodrum harika görünüyor : D

  YanıtlaSil
 2. ohh sefan olsun iyi yaptın canım, çok iyi gelmiştir eminim...muckssss...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Off hemde nasıl iyi geldi ama yetmedi ya :/ ikinciye daha uzun istiyorum :D

   Sil
 3. Elimde deil bütün fotoğraflarında burnuna bakıyorum.O kadar şahane ve seni öyle mükemmelleştirdi ki...Ben de senden cesaret alarak on gün önce ameliyat oldum.Dediğin gibi hiç ağrı olmadı.En korkaklar bile olabilirmiş.Ama şimdi burnum alçımın içinde sanki fazla küçük gibi geliyo.Yüzümde uyumsuz o kadar küçük ki.Yzümü tanıyamıyorum.Hadi bu hali idare eder.Ya daha da küçülürse diye korkuyorum.Senin burnundan gözlemlediğim kadarıyla hergün küçülüyo.Senin de böle korkuların oldu mu?Öyle berbat hissediyorum ve korkuyorum ki...Ameliyat hiç bişeymiş meğer.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)) zor olan sonrasındaki süreci beklemek değil mi? hadi bakalım umarım içine siner.. Benimde korkularım oldu.. Hatta ilk gördüğümde bu ne kadar ufak bir burun daha da ufalırsa ne yaparım diye düşündüm.. Ancak burun ucu indikce burun daha güzel bir sekil almaya başladı zaten şu an yanaklarında şiştir.. Burnundaki sislikler inince oralarda inecek yani kücülecek diye dert etme kendine :)

   Sil
 4. Yanıtlar
  1. Bende!! Keşke tüm yaz orada kalabilsem diyorum :)

   Sil

Yorum bırakmak isterseniz;

Bu Blogda Ara