Essence,

Essence Tırnak Bakım Seti

10:30 Buse Azer Öztürk 5 Comments

Herkese Merhabaaalarr!
Gratis mağazalarında satılan Essence markasını artık hemen hemen herkes biliyor..  Essence'den gelen Şeffaf Çanta içerisinde Pratik tırnak bakım ürünlerini fiyatlarıyla beraber inceleyim..


Biri nar çiçeği kırmızısı (Essence  colour & go 115 Redvolution ) diğeri nude tonda (Essence nude glam 03 cotton candy) olmak üzere iki şahane Essence oje.. Yassı fırçaya sahip olan ojeleri tek seferde sürmek çok kolay.Ojelerin adet fiyatı 2,50TL

Essence  colour & go 115 Redvolution  Turuncu alt renkli bir kırmızı.. Parlak bitişli..  
OjemRujumRimelim'in tırnaklarında (iki kat uygulanmış ve yine sette yer alan Essence gel-look top coat üzerine sürülmülmüş)
Essence nude glam 03 cotton candy kremsi yapıda pembe tonlu bir nude.
 
French manikürü sevenlerin ama benim gibi beceremeyenlerin işini kolaylaştıracak French manikür bantları çok pratik! 
Ürün Fiyatı : 3,55TL
Essence gel-look top coat , Tırnaklarda jel etkisi yaratan ve parlaklık etkisi veren bir top coat.
5,95TL
Essence Express Kurutucu Damla , Yine benim gibi ojeyi sürdükten sorna kurumasını bekleme sabrı olmayanlar için oldukça hayat kurtaran bir ürün..  Ojemizi sürüp 1-2 dakika beklettikten sonra 1-2 damla express dry drops damlatıyoruz. 60 sn içinde ojeler kuruyor.  
Ürün fiyatı: 6,95TL
French Glam tırnak stickerları benim gibi şekil yapma konusunda sıkıntı cekiyorsanız alın bu sticklerı özellikle yüzük  parmaklarına yapıştırın manikürünüze farklı bir hava katın :) Stickeri  yapıştırdıktan sonra üzerine top coat uygularsanız ojenizi silene kadar çıkmıyor.
Ürün fiyatı: 4,55

Essence Tırnak Bakım Setinde French click & go takma tırnaklar da yer alıyor. Takın, bastırın, bitti ! Aslında bunları sevdim ama takarken dikkatli davranmak gerekiyor.. Kendinden yapışkanlı olduğu için tırnağa oturturken iyice bastırıp icinde hava kalmamasını ve yapışkanın tırnağa sabitlenmesini sağlamak gerekir aksi taktirde tam oturma yapmayan yerler oluyor. 
Ürün fiyatı 9,95TLEssence ürünleri bildiğiniz gibi son derece uygun fiyatlı ve eğlenceli ürünler..  Birbirinden güzel bu tırnak bakım ürünlerine göz atmanızı tavsiye ederim.. 

Benzer Yazılarım

5 yorum:

 1. I love essence, I was very happy when it finally came to Turkey :)

  www.7hillsofbeauty.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. click and go tırnaklardan bi arkadaşımın tırnağında görmüştüm ve çok net belli oluyor yapay olduğu, bence hoş değiller. diğer ürünleri başarılı :)

  YanıtlaSil
 3. Merhaba, konuyla alakasız olucak ama yazmak istedim. Siz ve ojemrujumrimelim makyaj bloggerları arasında en samimi olduğunu düşündüğüm kişilersiniz. Emekleriniz için şahsım adına teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 4. bunlara sahip olmak istesem ne kadar ?
  paylaşımlarını çok beğendim takibindeyim bende beklerim http://porsukcilli.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. www.romeonunnjulieti.blogspot.com mutlaka beklerimm kisisel gunluk ve diger hersey

  YanıtlaSil

Yorum bırakmak isterseniz;

Bu Blogda Ara