Bathina,

Benefit Bathina Oil Mist / Parfümlü Vücut Yağı İnceleme;

09:30 Unknown 4 Comments

Parfüm ve vücut yağını bir arada sunan Benefit Bathina Soft To Touch Hard To Get.. İlk önce ambalajı ile dikkatimi çeken bu ürün tatil çantamın da en sevimli demirbaşlarından biri oldu.. Hafif hoş kokusunun yanında cildi nemlendiren bu ürüne hadi daha detaylı bakalım; Benefit’in “Bathina” ürünlerini seviyorum.. Işıltılı vücut balsamını da bir çok arkadaşım severek kullanıyor.. Bu yeni ürünü Parfüm & Vücut yağını bir arada sunuyor.. Yani cildimizi nemlendirirken aynı zamanda tenimiz de güzel bir koku bırakıyor.... Ancak kokusu fazla kalıcı değil..
Benim gibi koşuşturmalı bir hayatınız varsa bu tarz fısfıslı nemlendiricilerin ne derece kolaylık sağladığını iyi bilirsiniz.. Duştan sonra ya da gün içinde bir kaç fısla cildimde ki kuruluğu bu ürünle alıyorum..  
Vıcık vıcık bir ürün değil. Cilde yedirdikten bir süre sonra cilt tarafından hemen emiliyor geriye yağlı bir histen ziyade nemli bir his bırakıyor.. Tabii abartıp bol bol sürmemek kaydı ile :)
Arada bir saç uçlarıma da sıkıyorum..  
Fısfıslı bir ambalaja sahip;
''Bathina Vücut Misti içerdiği yoğun nemlendirici özelliği sayesinde cildi onarırken, parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor. Özel içeriği ile anında etki eden Bathina Vücut Misti, cilt tarafından kolayca emiliyor.''
İçeriğine bakmak isteyen arkadaşlarım için;
Fiyatı : 129TL
Piyasa da cildi nemlendirmek için daha uygun fiyatlı ürünler elbette ki var.. Bu ürünün de bana göre en büyük eksisi fiyatının yüksek oluşu.. Ancak bir kere alıp ürün bittikten sonra şişesini başka vucut yağları içinde kullanabilirsiniz :)
Benefit ürünlerini Sephora mağazalarında bulabilirsiniz.. 

Benzer Yazılarım

4 yorum:

  1. tırnaklar dikkatimi çekti çok hoş olmuş

    YanıtlaSil
  2. Blogumda bir çekiliş düzenliyorum.
    Katılmanı öneririm canım :)
    http://www.hobiblogu.com/100-tl-hediyeli-cekilis.html

    YanıtlaSil

Yorum bırakmak isterseniz;

Bu Blogda Ara