Cilt Bakımı,

Gündüz Göz Kremim; Darphin Ideal Resource Anti-Dark Circle Eye İlluminator

12:13 chunlibeauty 3 Comments

20li yaşlarımdan beri göz altı nemlendiricisi kullanan biriyim. Problemli göz altlarına sahibim(genetik) Bu sebeple cilt bakımında en dikkat ettiğim bölgelerden biri de göz bakımıdır. Göz çevresi cildimizden daha ince ve hassas olduğu için yaşlanma izlerini de ilk bu bölgede görürüz.. Bugün sizlerle bitirdiğim ve ikincisine başladığım ''gündüz göz kremim'' Darphin Ideal Resource Anti-Dark Circle Eye Illuminator i paylaşmak istiyorum; Darphin Ideal Resource Anti-Dark Circle Eye İlluminator ü sevmemin ilk nedeni metal başlığa sahip olması..  Bu başlık sayesinde parmaklarımla ekstradan masaj yapmama gerek kalmıyor. 
Dipnot: Kullandığımız ürün kadar onu uygulamakta son derece önemlidir. Göz çevresine sürülen metal başlıksız kremleri de yüzük parmaklarınızla hafif masaj etkisi yaparak uygulamak gerekir.  

Bu metal başlık kan dolaşımını hızlandırdığı için göz çevresini toparlamaya yardımcı oluyor. Ayrıca metal başlık soğuk olduğu için de şiş gözleri yatıştırıyor.. 

Hafif renkli bir ürün. Göz altının biraz daha aydınlık görünmesini sağlıyor.. Nemlendirmesi gayet başarılı.. Ancak bu ürünü biraz da yaşım gereği sadece sabahları kullanıyorum.. Akşamları daha yoğun içerikli anti aging göz kremi kullanmayı tercih ediyorum..  
Şeffaf kapağın içinde ürün çıkışına denk gelen koruyucusu var. Bu sayede krem kapalıyken de akıp etrafa bulaşmıyor..
Tüm cilt tiplerine uygun yapıda bir krem.. Ne çok yoğun ne de çok hafif bir yapısı var. 
Lens kullananlar için de uygun.. 
Göz altında makyajdan dolayı oluşan kuruluğu gidermek için de uygulama yapıyorum.. Yani bu ürünü gün içinde tazeleyebilirsiniz..
Morluklara kalıcı bir faydası olduğunu düşünmüyorum. Aslında bunu hiçbir kremin yapabileceğini düşünmüyorum maalesef.. Bu sebeple böyle bir sıkıntınız varsa medikal çözümlere başvurmanızı öneririm.. 

Uygulaması 
Tüpü yavaşça sıkıyorum ve göz altına iç kısımdan dış köşeye doğru (kaz ayakları kısmına gelecek şekilde) ileri geri hareketlerle uyguluyorum..

Ürün içeriği hakkında bilgi;
3’lü ETKİ: 
Anında aydınlatıcı etki Saydam optik teknolojisi ile birleşen mikropartiküller ışığı yakalar ve anında göz çevresini aydınlatır. Göz kontürü çevresi, içeriğindeki maddelerden faydalanarak zaman içinde daha aydınlık görünür.  CVitamini, Karadut kökü ve nane familyasından bir bitki olan  Scutelleria ekstresi cilde masaj yapıldığında mikrosirkülasyonu canlandırır. İnce çizgilerin görünümü azalır, ve “photoshop” etkisi göz çevresinin ışıltısını geri kazanmasına yardımcı olur.

 Yenileyici etki  Siegesbeckia bitkisi ve  Oligopeptit birleşimi doğal kolajen üretimini desteklerken Zeytin ekstresi ideal  nem dengesini sağlamak için bariyer fonksiyonunu geri kazandırır. Göz kontürü sağlamlaştığında, yorgun görüntüsünden arındığında ve beslendiğinde gücünü ve esnekliğini geri kazanır. 

Yatıştırıcı etki  Yeşilçay ekstresi, Kafein ’in faydalarıyla birleşip tahrişe meyilli olan göz kontürünü yatıştırıp korur. Gözler enerji ile dolar.


Gramaj: 15ml
Fiyatı: 161TL (Bazı online alışveriş sitelerinde 140TL ye de bulabilirsiniz)

Benzer Yazılarım

3 yorum:

  1. Gözaltı morlukları için önerebileceğiniz medikal bir ürün var mı?

    YanıtlaSil
  2. Gözaltı morlukları için önerebileceğiniz medikal ürün var mı?

    YanıtlaSil
  3. Peki gece kremi olarak ne kullanıyorsunuz, teşekkürler...

    YanıtlaSil

Yorum bırakmak isterseniz;

Bu Blogda Ara