İnceleme,

Shiseiodo Lacquer Rouge RD203 / Likit Ruj İncelemesi

11:08 Unknown 3 Comments

Verdiği yoğun renk ve parlaklıktan dolayı likit rujları çok severim.. Bugün de sizlerle severek kullandığım ''pembe alttonlu açık kahve (nude) rengine sahip'' Shiseiodo Lacquer Rouge RD203 ü paylaşmak istiyorum;

 Öncelikle gloss şeklinde tasarlanmış bir ruj..  Ancak glossların o yapış yapış, dudaklarda ağırlık yaratan hissi bu tarz ürünlerde olmuyor. Rujlara göre farkı daha parlak ve yoğun renge sahip olmaları.. Ayrıca aplikatörleri sayesinde de kolay uygulama yapabilmemizi sağlıyor. 
Dudaklarımda ağırlık yapmaması bakımından günlük olarak severek kullandığım bir ruj.. 
Yoğun rengi ve kurutmayan yapısı ile dudaklarımın daha pürüzsüz gibi durumasını sağlıyor..
Kokusu yok gibi birşey. Bu sebeple koku hassasiyeti olan arkadaşlar rahatlıkla deneyebilirler..
 Kalıcılık konusunda gayet başarılı.. Rengi ve duruşunu çok beğendim..
''Sürekli kullanımı ile kuruyan, pürüzlü veya soyulan dudakları iyileştirir. DE Canlandırıcı Süper Hydro-Wrap içerir. '' Sürekli kullanmadım malum hergün aynı rengi sürmek sıkıcı olabiliyor.Ancak yukarıda da dediğim gibi dudakları kurutmayan bir yapısı var.. 
Pembe alttonlu açık kahve rengine sahip;
Kullanırken gözüme çarpan tek sıkıntı shiseido yazan tarafa dikkat etmek gerektiği.. Kapağı ona göre açmak gerekiyor.. Bazen dikkat etmiyorum tersinden açıyorum.. 
 Fiyatı 89TL..
Shiseido ürünlerini Sephora, Boyner, YKM ve Online olarakta MakyajTrendi.com dan satın alabilirsiniz..

Benzer Yazılarım

3 yorum:

 1. Chunli beauty- sizi okuyorum. Fakat neden Sadece Avon - benefit - ve shiseido haric urun tanitmiyorsunuz? Anlasmaniz falan mi var Acaba? Birazda baska markalardan yazsaniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence sayfamı geriye doğru okuyun :) Algınızda seçicilik var sanırım..

   Sil
  2. Okuyorum ama bunu size cekilisinizde bir kac kisi De soyledi. Chunli beauty deyince benefit - Avon aklimiza geliyor diyen bir arkadas vardi. Bende ayni hisse kapildim.

   Sil

Yorum bırakmak isterseniz;

Bu Blogda Ara