Allık,

Nars Almeria Allık İncelemesi

10:13 chunlibeauty 1 Comments

Nars'ın 2015 yeni yıl koleksiyonunda çıkarttığı sınırlı sayıda ki allığı Almeria 'yı bugün sizlerle paylaşmak istiyorum..Koleksiyon ürünü ancak ambalaj olarak yine siyah kauçuk mat. Tek farkı dantelli tematik desene sahip kutusu ve ambalajı;

Tam bir kış rengi! Renk olarak bronz gül kurusu diye tanımlayabiliriz. İlk bakışta Dolce Vita yı anımsatıyor olsa da Dolce Vita biraz daha pembe kalıyor. Almeria ise daha  kahvelik barındıran gül kurusu gibi..


Yapısı yumuşacık ve pigmentli bir allık.. Fırçaya hafifçe değdirmek yeterli geliyor..
Yumuşak yapısı sayesinde pek tozutmuyor. İçerisinde belli belirsiz ince ışıltı bulunuyor..;

İddialı ve koyu bir renk olduğu için ağır makyajda çok çok hafif uygulanabilinir. Ancak allığın rengini ortaya çıkartmak istediğinizde göz makyajınızı ya da rujunuzu hafif sürmenizde fayda var.
Tende kalıcılığı gayet başarılı.. Gün içinde bir kere filan tazeleme ihtiyacı hissediyorum..
Aynalı ambalaja sahip.
İçeriği;

 François Nars'ın allık kullanımı ile ilgili görüşü;
'' Konu allık olunca, nasıl ve nereye uyguladığınız kullandığınız renkten daha önemlidir. Yanak rengi elmacık kemikleriyle sınırlı olmamalıdır (hiç kimse yalnızca yanaklarında allık kullanılmaz!). Yüzünüzün tamamında daha doğal görünümlü bir renk belirtisi yaratmak için her zaman biraz saç çizgisine, çene kemiğine ve burnunuzun ucuna dağıtırım.''


Koleksiyon ürünü olduğu için mağazalarda kalmışsa belki bulabilirsiniz. Ancak bu rengi beğendiyseniz benzeri olan Dolce Vita'ya bakabilirsiniz.
NARS Ürünlerini kendi mağazalarından, Sephoralardan ya da Online olarak MakyajTrendi.com 'dan
4,7gram ve fiyatı 95TL

Benzer Yazılarım

1 yorum:

  1. Hangisi hatırlayamıyorum ama The Balm'ın allıklarından birine çok benziyor?!?

    YanıtlaSil

Yorum bırakmak isterseniz;

Bu Blogda Ara