Cilt Bakımı,

Nuxe Reve De Miel Lip Balm / Dudak Onarıcı İnceleme

10:26 Unknown 2 Comments

Ne yaparsam yapayım dudak yeme alışkanlığımı bir türlü yenemedim. Hal böyleyken dudaklarıma verdiğim hasarı minimum düzeyde tutabilmek için çeşitli bakımlar ve birbirinden farklı dudak kremlerini sürekli kullanır hale geldim.. Bugün de sizlerle sadece gece uyumadan önce sürdüğüm Nuxe Reve De Miel Lip Balm / Dudak Onarıcı Kremini paylaşmak istiyorum.


Öncelikle hayvansal madde, suni parfüm, koruyucu madde içermemesi ve %80 oranında doğal içerikten oluşması bakımından ilgimi çeken bir ürün oldu..

Yumuşak tatlı bir portakal kokusuna sahip.. Kokusunu çok sevdim. Ancak belli bir süre sonra  kokusu yok oluyor..

Kokusu iştah açısı olsa da tadı yok.
Onarıcı özelliğini sevdim. Tabii  dudaklarınızı onarmak istiyorsanız haftalık dudak peelingi, gün içinde lipbalm sürmek ve akşam uyumadan önce diş fırçanızla hafifçe dudaklarınızı ovalayıp bunu sürerseniz amacınıza ulaşırsınız.. Benim gibi bu konuda problem yaşıyorsanız bir gün bile aksatmadan düzenli bakım yapmanız şart..
Kavanoz ambalaja sahip. Sağlıklı olması açısından cam kavanozda olması doğru ancak yanımızda taşımak için biraz ağır kalıyor. Bu arada kavanoz ürünlere direkt eli daldırmamak gerekiyor. Bir çay kaşığı ya da tahta bir spatula ile elimize alıp öyle uygulamak daha hijyenik olur.
 Kremsi yoğun bir yapısı var.  Dudakta lipbalmlar gibi yağlı durmuyor aksine mat görüntü oluşturuyor. Ancak yapısı yoğun olduğu için dudaklara biraz ağırlık yapıyor. 
İçerisinde bal olduğu için dudakları yumuşatırken de onarıyor.
Bana göre ruj altına uygulanacak biri ürün değil. Kişisel tercihim bu ürünü gece uyumadan önce sürmek.  
15 gr.. Oldukça bereketli  bir ürün. Uzun bir süre idare edebileceğimi düşünüyorum.

Fiyatı 30TL civarı.. Ancak zaman zaman indirimlere girebiliyor. Bu sayede yarı fiyatına almanız mümkün oluyor. Daha uygun fiyatlı bir onarıcı isterseniz de Blistex Med Plus ürünün bakabilirsiniz

Benzer Yazılarım

2 yorum:

  1. Ben de aşırı yiyorum dudaklarımı, kopara kopara deri kalmadı inan ki :) seni çok iyi anlıyorum...
    sevgiler,

    YanıtlaSil
  2. Merak ettiğim bir üründü almayı düşünüyorum yazın sayesinde ama nereden alabilirim ?

    YanıtlaSil

Yorum bırakmak isterseniz;

Bu Blogda Ara