İnceleme,

NARS Never Say Never Velvet Matte Lip Pencil İnceleme

11:21 Unknown 2 Comments

Kalem rujları uygulamak normal ruja göre daha kolay geliyor. Bu sebeple kalem rujları bir tık daha fazla seviyorum.. Son zamanlarda sıkça kullandığım Nars'ın Velvet Matte Kalem Ruj serisinden Never Say Never  rengini sizlerle paylaşmak istiyorum;
Bu zamana kadar kullandığım kalem rujlar genelde parlak bitişliydi. Nars'ın bu kalemlerinin kadifemsi mat yapıda olması benim için +1 puan.
Mat yapıya sahip olması sizi korkutmasın çünkü kremsi bir yapıya sahip ve dudakları kurutmuyor.
Rujun oldukça pigmentli bir yapısı var. Bu sayede dudaklara rengini tek sürüşte verebiliyor. Daha yoğun renk için 2 kat sürmek yeterli geliyor.
 Kalıcılığı benim gibi dudaklarını yiyen biri için bile gayet başarılı..

Uygulaması ve kalıcılığı son derece başarılı. Ancak açılır kapanır bir sisteme sahip olmaması çok can sıkıcı. Yanında illaki iyi bir kalemtraş istiyor. Ayrıca kalemtraşla açarken dikkatli olmazsak ürün israfına neden olabiliriz..
 Never Say Never rengini tam tarif edemesem de gül kurusu&leylak arasında bir tona sahip diyebilirim. Parlak bir renge sahip olmadığı için günlük kullanımda oldukça hoşuma giden bir tonu oldu. Özellikle Nars MataHari allık ile kombinlemeyi çok sevdim. 
İçerisinde çok çok minik ışıltılar bulunduruyor. Hatta ben dudağıma sürerken fark etmedim, fotoğraflarda fark ettim diyebilirim..
* Benzer renkte rujunuza çerçeve yapmak için dudak kalemi olarakta kullanabilirsiniz.

İçeriğine bakmak isterseniz;
  Fiyatı 75TL
Nars ürünlerini kendi mağazalarından, Sephoralardan ya da Online olarak Makyajtrendi.com 'dan satın alabilirsiniz.

Benzer Yazılarım

2 yorum:

  1. Rengi çok güzel kesinlikle kalem rujlar daha pratik ve sevilesi hele asansörlü ise

    YanıtlaSil

Yorum bırakmak isterseniz;

Bu Blogda Ara